AKTUALNOŚCI

dodane 06.12.2017

Kurs Rebeka

 
W dniach 1-3.12.2017r. odbył się kurs dla Kobiet Rebeka. Był to niezwykły czas działania Pana Boga. 42 uczestniczki miały możliwość przeżyć wiele niezwykłych chwil, a także budować nowe relacje i odkrywać swoje prawdziwe szczęście. Zapraszamy na fotorelację, wkrótce zaś do przeczytania świadectwa.

Z kursu wychodzę z najcenniejszym skarbem w sercu, z Jezusem. On jest moją mocą, życiem
I jedynym źródłem szczęścia. Jestem jak muszla zawierająca skarby nieprzebrane, Jezus jest najcenniejszym skarbem. Moje życie to rozdawanie stych skarbów.
Barbara
Doświadczyłam uwolnienia od zranień doświadczonych i zadanych innym, otrzymałam pokój i mam świadomość, że jestem gotowa pokazywać mój skarb – Jezusa innym, potrzebującym miłości.
Monika 44lata
Jestem piękną, obdarowaną kobietą i pragnę nieść Jezusa wszędzie i zawsze. Tam gdzie Bóg mnie pośle.
Ania 28 lat
W Jezusie mam pełnię szczęścia i wolności. Zabieram ze sobą nowe doświadczenie pokoju, który Bóg wlał w moje serce. Światło lampy które będzie mnie prowadzić. Nowe szczęście którego mi brakowało.
Daria 34 lata
Odkryłam na nowo 0bdarowanie boże w sobie. Zabieram ze sobą pokój, radość i doświadczenie, że jestem kobietą posłaną do innych kobiet.
Marta 40 lat
Jestem silną kobietą dzięki Jezusowi. Zabieram potwierdzenie, że jestem piękną kobietą, że moja wiara jest potrzebna mi i innym, że mogę oddać wszystko Jezusowi, nie muszę być samowystarczalna. Odzyskałam pokój, że idąc za Bogiem idę w dobrym kierunku.
Magdalena
Jestem kobietą wolną, piękną, stanowczą i na pierwszym miejscu jest Jezus. Oddałam swoje serce Panu Jezusowi i uwolnił mnie od trudnych relacji, od osób które ranią, oddałam to Panu, na nowo przebaczyłam, jestem wartościowa.
Odkryłam jak być szczęśliwą kobietą. Mam być towarzyszką, czasami milczącą, czułą wśród najbliższych. Mam rozglądać się aby pomóc, wesprzeć innych.
Doświadczyłam jak dobrze być kobietą, jak bardzo Jezus mnie obdarował.
Na tym kursie przypomniałam sobie o tym, że jestem obdarowana przez Pana, że mogę być szczęśliwa.