AKTUALNOŚCI

dodane 13.12.2016

RELACJE Z KURSU SAMARYTANKA

 
W dniach 25-27.11.2016r. odbył się kurs Samarytanka, w którym udział wzięło 30 pięknych Kobiet. Zapraszamy do przeczytania świadectw, które mamy nadzieję sprawią, że za rok będzie nas więcej 🙂
 • Z kursu zabiorę ze sobą radość z bycia Królową, miłość i nadzieję. Energię na uporządkowanie mojego królestwa, które Bóg mi powierzył. Ufność i pokój serca. Moją obudzoną godność i dostojność. Spojrzałam, usłyszałam, uwierzyłam. ŻYJĘ!
   
 • Przekonałam się, że muszę dbać o swoje serce, być bliżej Jezusa i nie bać się wychodzić do ludzi.  Zrozumiałam, że jestem piękna, bo jestem obrazem Boga i powinnam często patrzeć w lustro, aby boga widzieć w sobie.
   
 • Jezus pokazał mi, że mnie kocha. Czeka na mnie „przy studni” i chce zmienić moje życie. Mogę zostać Jego Królową, Kapłanką i Prorokinią. Tylko w Bogu moje serce może odnaleźć pokój, miłość i szczęście. Piękne doświadczenie. Kurs pozwolił na spojrzenie na własne życie, relacje z Bogiem i ludźmi. Uświadomiłam sobie, że Bóg mnie kocha, chce mnie prowadzić piękną drogą. Wystarczy, że oddam Mu siebie, zaufam i zaproszę do swojego życia.
   
 • Zrozumiałam, że dużo w życiu wycierpiałam, ale nie mogę ciągle tkwić w cierpieniu. Chcę ten dzban pełen przykrych doświadczeń  pozostawić dziś Jezusowi.
   
 • Nie ważne, jak postrzegają mnie inni, ważne jak patrzy na mnie Jezus- Król. Mam świadomość, że jestem Kimś ukochanym dla pana i to, że wiele zależy ode mnie.
   
 • Mam świadomość, że jestem pięknym odbiciem Bożej miłości. Żeby być szczęśliwą, muszę być wolą w Bogu i dać ją innym. Wszystko robić przez pryzmat Bożej miłości.
   
 • Mam teraz świadomość, że nie jestem tylko gospodynią domu do roboty i usługiwania, ale i sama mam poczuwać się jak królowa, kapłanka i prorokini.