AKTUALNOŚCI

dodane 22.02.2018

Świadectwa z kursu Nowe Życie

 
W dniach 16-18.02.2018r. 27 osób miało okazję zdobyć Nowe Życie. Chętnie z tego skorzystali, a do przeczytania świadectw zapraszamy 🙂

Najważniejszym doświadczeniem było odczucie bliskości Boga, który zabrał ode mnie lęki, problemy, wiem jak mam dalej żyć. (Jarek 35 lat)

Doświadczyłam miłości Bożej, wiary i nawrócenia. Jestem zbawiona w Jezusie i przez Jezusa. (Ewa 63 lata)

Doznałam wiele wewnętrznego spokoju, ukojenia, radości w sercu, ciepła wewnętrznego. Zrozumiałam, że niedzielna Msza Święta to za mało i że chcę swoją wiarę pogłębiać we wspólnocie.(Marzena 36 l)

Kurs utwierdził mnie w mojej drodze, otworzył bardziej na kwestie wiary jak i na drugiego człowieka. Nauczył mnie cieszyć się życiem. To odnowa zarówno w kwestii wiary, jak również odnowa relacji z innymi ludźmi.(Andrzej 36 l)

Wiem, że to moja właściwa droga do Boga i ludzi po której chcę iść i rozwijać się. „Spotkał mnie mój Pan”. (Mariola 57 lat)

Na kursie doświadczyłam tego, że pojedynczemu człowiekowi ciężko utrzymać i zachować wiarę. We wspólnocie jest dużo lepiej. Wyrażają to słowa „w kupie siła” 🙂 Będąc na tym kursie człowiek widzi, że sam nie może wiele zdziałać, a Bóg działając we wspólnocie daje siłę. (Marzena)

Zawierzyłem się Panu Bogu bezgranicznie (Janusz)

Odkryłam, że nie jestem obojętna Panu Bogu, mam pewność miłości Bożej. Niesamowite dary ducha świętego sprawiły, że chcę iść drogą Nowego Życia. Otrzymałam szczęście pokój  miłość. (Joanna 59 l)

Zabieram ze sobą obecność Boga, Jezusa i Ducha Świętego w życiu, wiarę, nadzieję. Uzyskałam drogowskaz życia, w którym wiem, że nie jestem sama, że jestem kochana przez Tatę. Pokochałam Boga na nowo. Zobaczyłam swoje grzechy, które oddałam. Zawierzyłam życie w 100% Bogu. (Iwona)

Jezus Chrystus umocnił mnie w wierze, wypełnił pustkę w mym sercu, poznałam Boga Żywego, doświadczyłam mocy Ducha Świętego poczułam się wolna i oczyszczona. Jezus Chrystus jest moim Panem i Zbawicielem.

Strony