Młodzi dla młodych

 
0

ŻYCIE – NASZA PASJA

Każdy z nas – młodych będących w Galilei – w pewnym momencie swojego życia doświadczył czegoś niesamowitego: spotkania z realnym Bogiem. I każdy z nas przekonał się o jeszcze jednej niezwykłej rzeczy: Bóg pragnie naszego szczęścia i chce, abyśmy żyli prawdziwie pełnią życia.

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, marzeń. Dzięki Bogu odkrywamy to, że każdy z nas jest stworzony, by czynić rzeczy niezwykłe! Swoje powołanie odkrywamy właśnie na drodze z Bogiem, budując z Nim relację, poznajemy bardziej także siebie. To genialna przygoda życia. 

Szukasz w życiu czegoś Więcej, czegoś Innego, czegoś Nowego? To Jezus sprawia, że życie staje się niezwykłe, kompletne i przyjmuje swoją najlepszą wersję! Przekonaj się!

WIARA INSPIRUJE

Ogarniamy, kombinujemy, wyjeżdżamy, ewangelizujemy, tworzymy, nie śpimy, szalejemy! Wiara jest tak pasjonująca, że skłania nas, by dzielić się nią z innymi, mówić o niej, nieść ją dalej. Dlatego też do naszych akcji można zaliczyć również obecność na koncertach, festiwalach, czy też organizację różnych wydarzeń.

Mamy okazję wzmocnić się duchowo, jak również zbudować sieć kontaktów z ciekawymi ludźmi. Chcesz spróbować? Odwiedź stronę młodych, aby dowiedzieć się więcej!

WZAJEMNA MOTYWACJA

Cotygodniowe spotkania inspirują nas do nowych działań, ale i umacniają w wierze i Bogu:

„Odkąd zaprosiłam Boga do mojego życia, ono diametralnie się zmieniło” Regina, 19 l.

„Dzięki Bogu wszystkie moje problemy stają się w jakiś sposób łatwiejsze” Piotr, 15 l.

„Dzięki świadectwom ludzi ze wspólnoty wzrasta moja wiara i relacja z Bogiem” Magdalena, 21 l.

„Wspólnota jest moim drugim domem, mogę się dzielić swoimi radościami i problemami” Wojtek, 25 l.

CHCESZ PRZYJŚĆ NA SPOTKANIE?

Brak spotkań.

Obóz młodych "RTG" (Stryszawa 2012)
Obóz młodych "SOS" (Stryszawa 08.2011)
Obóz młodych "GPS" (Stryszawa 2009)
Obóz młodych "WOW" (Stryszawa 2013)