WYDARZENIA

Data wydarzenia
25.05.2018 do 27.05.2018

Kurs Nowe Życie

 
Miejsce
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego Okszów

Wszyscy nosimy w sercu plany i marzenia. Pragniemy kochać i być kochani. Pragniemy, aby nasze życie było spełnione i szczęśliwe. Czasem gubimy się, tracimy radość, nadzieję na zmianę sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Możemy także doświadczać pustki, braku celu i sensu życia. Ten kurs może być dla Ciebie punktem zwrotnym w Twoim życiu, początkiem „nowego życia”. Bóg pragnie, abyś doświadczył Jego miłości, On chce uczynić Cię szczęśliwym i spełnionym, nadać Twojemu życiu kierunek, wyprostować Twoje drogi, zapełnić pustkę. On pragnie z mocą i miłością działać w Twoim życiu, obdarować Cię wspaniałymi darami.

W ramach zachęty zapraszamy do przeczytania kilku świadectw z ostatniego Nowego Życia: http://www.chelm.galilea.pl/swiadectwa-z-kursu-nowe-zycie

Jeśli tego pragniesz, przyjdź, zapraszamy.

1. Gdzie: Parafia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Okszowie (salka parafialna)

2. Kiedy: 25-27.05.2018r. (od 18:00 w piątek, do 12.30 w niedzielę). Recepcja czynna od godziny 1730.

3. Dla kogo: dla każdego od 18 lat

4. Zabieramy ze sobą: notes, długopis i leki jeśli zażywasz je regularnie. Ważne jest, aby każdy z nas był na całym kursie, gdyż wszystkie jego elementy obfitują w bogate treści.

5. Koszt: 50 zł od osoby ( kurs dochodzony, na noce wracamy do swoich domów, zabezpieczamy wyżywienie w sobotę obiad + kolacja oraz kawę, herbatę, ciastka w przerwach etc.)
6. Zapisy: link poniżej
7. Informacje pod nr telefonu 660 757 589 Joanna
8. Organizator: Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego.

Zapisz się na wydarzenie