Kobiety

 
0

KOBIETY WE WSPÓLNOCIE

W naszej Wspólnocie mile widziane są panie w każdym wieku – zarówno młode, jak też dojrzałe (spotkania dla dorosłych) – samotne oraz żyjące w małżeństwie.

Regularnie organizujemy weekendowe kursy dla kobiet kształtujące tożsamość kobiety radosnej, wolnej i żyjącej w zaufaniu Bogu.

W wielu miejscach organizowane są wieczory dla kobiet, a przede wszystkim każdy spośród naszych Domów Zmartwychwstania jest dla nich otwarty.

 

KURSY DLA KOBIET

Prowadzone przez nas weeendowe kursy dla kobiet obejmują trzy ważne etapy w życiu kobiety. Zapraszamy na nie wszystkie pełnoletnie kobiety, które pragną spojrzeć na siebie i swoje życie „z Bożej perspektywy”. 

Kurs Estera

W czasie tego kursu możesz odkryć swoją tożsamość jako CÓRKI w życiu osobistym i w Kościele. Możesz zobaczyć, jaki wpływ ma przeszłość na twoje obecne życie. Jest to czas, w którym otrzymasz możliwość odcięcia złej przeszłości związanej z osobami, które być może cię raniły lub źle kształtowały. Celem głównym tego czasu, to odkryć – KIM JESTEM? 

Kurs Rebeka

Drugi etap w życiu kobiety, to bycie oblubienicą Boga i bliskiej osoby, której wzór odkryjemy w sylwetce biblijnej Rebeki. Celem tego czasu jest by doświadczyć, że każda z nas jest oblubienicą Jezusa, i by na nowo odbudować swoją godność w życiu codziennym jako kobiety. Jeśli pragniesz w sobie odkryć całe piękno, jakie dał ci Bóg, to przyjedź na ten kurs.

Kurs Samarytanka

Głównym przesłaniem tego kursu jest odkrycie przez kobietę obdarowań, które Bóg w niej złożył już od chwili poczęcia.