ŚWIADECTWA SNE

Data 21.03.2014
Kategoria

Droga do prawdy

 

Najbardziej podobała mi się jedność, jaką razem tworzyliśmy, to że mogłam zbliżyć się do Boga. Mogliśmy w tej grupie pozostać sobą i miałam świadomość, że nikt nie będzie się ze mnie śmiał. Wszystko było dla mnie bardzo istotne i bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tych rekolekcjach.
Kasia

Najbardziej podobała mi się wspólna modlitwa, ofiarowanie Panu życia, pizza, długie przerwy, filmy i scenki. Najważniejszym doświadczeniem było zrozumienie.
Weronika

Najbardziej podobało mi się, jak mówiliśmy o darach Duchach Świętego i jak każdy mógł podejść do księdza lub innych osób, żeby się za niego pomodlili. Najważniejszym doświadczeniem było to, jak byliśmy w kościele, żeby powierzyć swoje życie Panu. Wtedy poczułam, że Ktoś jest przy mnie.
Kinga

Najbardziej podobało mi się przyjęcie Ducha Świętego. Najważniejszym doświadczeniem kursu było zaprzyjaźnienie się z Jezusem. To mi napewno pomoże we własnej drodze, dlatego że w niektórych sytuacjach pomoc Boża jest niezbędna.
Kacper

Moim najważniejszym doświadczeniem była modlitwa wstawiennicza, ponieważ naprawdę poczułam Ducha Świętego. Myślę, że coś się we mnie zmieniło.
Kinga

Fajnie było doświadczyć czegoś nowego, pracy w grupach, czegoś jak np. prośba o przyjście Ducha Świętego, modlitwa wstawiennicza, oddanie życia w ręce Jezusa – Boga.
Kuba

Najważniejszym moim doświadczeniem była otwartość i życzliwość rodziny, u której mogłem spać.
Peter (Słowacja)

Zrozumiałam, że Bóg nie patrzy powierzchownie, ale szuka tego, co jest w środku.
Eva (Słowacja)

Rekolekcje odbyły się w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej i były przeznaczone dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W drogę do poszukiwania Prawdy wyruszyliśmy w dn. 21-23 marca 2014r. Uczestnikom towarzyszyli wstawiennicy oraz pasterz krakowskiej wspólnoty, o. Wojciech Mleczko CR. Ekipę kursu stanowili młodzi Galilejczycy. Był to czas głębszego otwarcia się na Boga, czas nowych przyjaźni i radości płynacej ze wspólnej molitwy i wspólnego przebywania ze sobą.