WYDARZENIA

Data wydarzenia
12.04.2019

Ekstremalna Droga Krzyżowa

 
Miejsce
Chełm

Ekstremalna Droga Krzyżowa to nowy sposób przeżywania wiary, ekstremalny.

  Pomysłodawcą jest ks Jacek Wiosna Stryczek. Zainspirowani jego działaniem opracowaliśmy trasę, przebyliśmy ją, a dziś udostępniamy ją Tobie.

  Każdy uczestnik , który wyrazi chęć dołączenia do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Chełmie powinien wypłenić deklarację uczestnictwa znajdującą się na oficjalnej stronie wydarzenia:

https://www.edk.org.pl/trasa-edk/2468

Jako Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA, zajmujemy się udzielaniem informacji o wydarzeniu, a także jego promocją w naszym mieście. Oferujemy róznież możliwość nabycia pakietu startowego EDK 2019 w cenie 15zł, w którego skład wchodzą:

– opaska odblaskowa– dzięki niej na trasie będziesz lepiej widoczny np. dla przejeżdżających samochodów,

– przypinka, która będzie Ci przypominać o wyzwaniu jakiemu sprostałeś biorąc udział w EDK,

– rozważania w wersji drukowanej, które pozwolą Ci pełniej duchowo przeżyć Ekstremalną Drogę Krzyżową 2019

– postaramy się również dołączyć mapę i opis trasy, które dostępne są również pod adresem – https://www.edk.org.pl/trasa-edk/2468

Warunkiem otrzymania pakietu startowego jest twierdząca odpowiedź na pytanie, które pojawi się podczas wypełniania deklaracji. Podstawowy pakiet można również nabyć indywidualnie, zamawiając go na portalu aukcyjnym.

Pakiet będzie można obebrać w dniu wymarszu przed Mszą Świętą inaugurującą wydarzenie.

Zanim zdecydujesz się na podjęcie wyzwania zapoznaj się z poniższymi informacjami:Ekstremalna Droga Krzyżowowa polega na pokonaniu nocą wyznaczonej trasy, medytowaniu rozważań i zmaganiu się z własnymi słabościami. Ma charakter indywidualny, obowiązuje również reguła milczenia. Podczas wędrówki, w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, jesteś zdany wyłącznie na własne siły. Na podróż decydujesz się sam i na własną odpowiedzialność.Zapoznaj się z przebiegiem trasy i oceń, czy jesteś w stanie podjąć to wyzwanie.UWAGA: Pamiętaj również, żeby zapewnić sobie transport powrotny! Jako Wspólnota jesteśmy tylko propagatorami EDK. Nie ponosimy odpowiedzialności za uczestników!Więcej na : https://www.edk.org.pl/przygotuj-sie.html

Informacje dodatkowe: Darek 602 636 747 oraz na https://www.facebook.com/CHELM.EDK/