My i Zmartwychwstańcy

Udostępnij…
FaceBook Twitter 
"Obok Zgromadzenia istnieją również wspólnoty świeckich, w których rozpoznaje ono autentyczny wyraz swego charyzmatu i misji. Kierują się one własnymi statutami." (KCR 84)
 
Pragniemy realizować myśl Założyciela Zgromadzenia Zmartwychstania Pańskiego Bogdana Jańskiego oraz współzałożycieli ks. Piotra Semenenki CR i ks. Hieronima Kajsiewicza CR – by budować wspólnoty dla osób duchowo odrodzonych jako ważny warunek dalszego wzrostu i ewangelizacji społeczeństwa.

"Chcemy wniknąć do wnętrzności społeczeństwa, wierząc, że społeczeństwo może zmartwychwstać tylko w strukturach wspólnot chrześcijańskich, które będą żyć w miłości, prawdą objawioną przez Jezusa…" (Bogdan Jański)
 
Odczuwamy potrzebę głębszego wniknięcia w życie społeczeństwa, poprzez różne formy nowej ewangelizacji.
Wzorcem w budowaniu naszej Wspólnoty jest Trójca Święta i wspólnota pierwszych chrześcijan (Dz 2,42-45). Dzięki czemu we Wspólnocie tworzymy więzi pełne ciepła, prostoty i miłości. Bóg powołał nas, abyśmy byli żywym znakiem ewangelicznych wartości: PRAWDY i MIŁOŚCI, to istotna zasada w naszym życiu, relacjach i formacji.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Zgromadzeniu Zmartwychstania Pańskiego to zapraszamy do odzwiedzenia poniższych stron internetowych:
 

Formularze

KOSZ MODLITW
ŚWIADECTWO

Zapraszamy w każdą środę (z wyłączeniem Lipca i sierpnia)  o godz. 18.00 na "Wzgórzu Miłosierdzia" celebrowana jest Eucharystia z posługą modlitwy wstawienniczej.

Także w każde drugie piątki miesiąca, spotykamy się na Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie chorych o godz. 19:00.

Aktualnie na stronie...

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin (od 13.07.2012)

581944
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
663
1648
7114
8295
43423
581944

Twoje IP 66.249.78.165

Logowanie