Dojazd

Udostępnij…
FaceBook Twitter 

    Osobom jadącym po raz pierwszy do Stryszawy, proponujemy dotarcie pociągiem lub samochodem do Suchej Beskidzkiej. Kilkadziesiąt metrów od dworca kolejowego w Suchej znajduje się przystanek PKS. Należy wsiąść do autobusu jadącego do miejscowości Stryszawa-Roztoki i wysiąść na przystanku Matusy. Z przystanku idziemy drogą w lewo za drogowskazem Siwcówka. Przy Klasztorze Sióstr Zmartwychwstanek skręcamy w prawo i dalej drogą asfaltową docieramy na "WZGÓRZE MIŁOSIERDZIA".
     Osoby zmotoryzowane, po dotarciu do Suchej Beskidzkiej, jadą ok. 6 km drogą na Żywiec. Następnie tuż przed stacją benzynową w Stryszawie skręcają w lewo za drogowskazem na Roztoki. Po przejechaniu 4 km jadą w prawo przez most i mijają po lewej stronie kościół parafialny św. Anny. Po przejechaniu kolejnych 4 km skręcają w lewo wg drogowskazu do Siwcówki. Dalej drogą obok Klasztoru Sióstr, skręt w prawo i po chwili jesteśmy na miejscu.
     Jadąc od strony Żywca nie ma oczywiście potrzeby dojeżdżać do Suchej Beskidzkiej. Po dotarciu do wspomnianej stacji benzynowej skręcamy za nią w prawo i dalej już według ww. wskazówek.
     Naprawdę trudno pobłądzić, bo w okolicy nasze "Wzgórze" jest dobrze znane i każda spotkana osoba udzieli odpowiednich informacji. W kluczowych miejscach przy drodze są umieszczone drogowskazy do nas.

Dla posiadaczy odbiorników GPS podajemy współrzędne geograficzne:

  • 49.683291 – szerokość geograficzna
  • 19.515826 – długość geograficzna


ZAPRASZAMY!!!

Formularze

KOSZ MODLITW
ŚWIADECTWO

Zapraszamy w każdą środę (z wyłączeniem Lipca i sierpnia)  o godz. 18.00 na "Wzgórzu Miłosierdzia" celebrowana jest Eucharystia z posługą modlitwy wstawienniczej.

Także w każde drugie piątki miesiąca, spotykamy się na Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie chorych o godz. 19:00.

Aktualnie na stronie...

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin (od 13.07.2012)

581944
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
663
1648
7114
8295
43423
581944

Twoje IP 66.249.78.165

Logowanie