Vilma Marli Stanislavski da Silva

Udostępnij…
FaceBook Twitter 
   Vilma Marli Stanislavski da Silva z Brazylii ze Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Andrzeja z Meksyku, której założycielem i dyrektorem jest Jose H. Prado Flores. Pani Vilma ukończyła Katolicki Instytut Biblijny w Guadalajarze. Ewangelizuje od 1995 roku, a od stycznia 1999 roku w Szkole Ewangelizacji św. Andrzeja. W czasie swojej posługi ewangelizowała między innymi w Brazylii, Gwatemali, Kolumbii, Peru, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Hiszpanii.

Świadectwo życia

    Ale teraz tak mówi Pan, Stworzyciel twój Jakubie, i Twórca twój o Izraelu: "nie lekaj się, bo cię wykupiłem, wezwałem cię po imieniu, tyś moim! Gdy pójdziesz przez wody, Ja będę z tobą, i gdy przez rzeki, nie zatopią ciebie. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spalisz się, i nie strawi cię płomień. Albowiem Ja jestem Pan, twój Bóg, Święty Izraela, twój Zbawca. "(Iz 43,1-3.)
    Chrześcijanin może żyć i służyć Panu znając go lub go nie znając. Ja przeżylam oba te etapy w ciągu mojego życia. Pierwsza część mojego życia była podobna do sędziego Samuela, który mieszkał w świątyni i służyl Panu, ale jeszcze go nie znał (1 Sm 3, 1-7).
    Urodzilam się w rodzinie katolickiej, glęboko zakorzenionej w wierze Kościoła. Przeżylam dzieciństwo i okres dorastania w małym miasteczku w głębi Brazylii, prowadząc spokojne życie. Zawsze spotykałam się z moimi przyjaciółmi w kościele.
    W wieku pietnastu lat, w związku z nauką, przeprowadzilam się do innego miasta. Zaczęłam uczęszczać na spotkania Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Wszystko było nowe i nawet trochę dziwne. Uczestniczylam w spotkaniach, ale w moim życiu panowala ta sama rutyna. Służyłam Panu, ale nie znalam go w sposob osobisty i bezpośredni.
    W wieku 19 lat ukończylam studia techniczne w zakresie przetwarzania danych i natychmiast podjęlam pracę. W tym czasie uczestniczylam w kursie weekendowym dla 100 młodych. Tematem kursu było "Albo święty albo nic". Podczas tego kursu poczułam głębokie wołanie Pana. Pomimo to wciąż się opierałam, aż do pewnego momentu, kiedy poczulam jak moje ciało "rozplynęło się". Doświadczylam spotkania z żywym Jezusem, ktory mnie zapraszał do życia blisko niego. Poczułam jak gdyby wewnętrzny głos mówiący: "Kochaj mnie, a ja ci wskażę drogę".
    Nie mogłam pojąć wielu rzeczy, ktore teraz rozumię. Pewien włoski ksiądz wyprostował i potwierdzil to co znajdowało się w moim sercu. Dziewięć miesięcy poźniej, pewna swojego powołania, porzucilam pracę, aby calkowicie poświęcić się dziełu Mistrza. Przeżylam trzy lata w diecezji Ponta Grossa w Brazylii, w ruchu Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i Ewangelizacji 2000. Od 1999 bylam w Guadalajarze w Meksyku uczeszczając do Szkoły Ewangelizacji św. Andrzeja. W maju 2004 powróciłam do Brazylii. 30 października 2004 wyszłam za Ricardo Wagnera da Silva i razem z nim kontynuuję misję ewangelizacji poprzez Szkołę Ewangelizacji św. Andrzeja.

Formularze

KOSZ MODLITW
ŚWIADECTWO

Zapraszamy w każdą środę (z wyłączeniem Lipca i sierpnia)  o godz. 18.00 na "Wzgórzu Miłosierdzia" celebrowana jest Eucharystia z posługą modlitwy wstawienniczej.

Także w każde drugie piątki miesiąca, spotykamy się na Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie chorych o godz. 19:00.

Aktualnie na stronie...

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin (od 13.07.2012)

581944
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
663
1648
7114
8295
43423
581944

Twoje IP 66.249.78.165

Logowanie