WOW! Ale Goście!

Goście WOW!Jeden z naszych tegorocznych Gości powiedział kiedyś: „Idźcie do ludzi, gadajcie, spotykajcie się i „marnujcie” z nimi czas, wszyscy ludzie są fascynujący”. WOW będzie pełne fascynujących ludzi, więc nie ma się nawet co zastanawiać… 🙂 po prostu trzeba się tam znaleźć!

 

Drugi nasz Gość rapuje: „Patrzę w przyszłość z nadzieją, kiedy inni się śmieją, ja ku niebu głowę wznoszę – tam jest KTOŚ…” Podczas WOW będziemy chcieli spojrzeć w ↑, żeby z tym KIMŚ wzrokiem i sercem się spotkać!

Kolejny, równie wyjątkowy Gość śpiewa: „Nie poddaj się, kiedy trudno jest. Nie bój się wstać, spróbować jeszcze raz. Gdy upadniesz musisz mieć wiarę, że twe nogi dadzą radę podnieś się! Spróbuj jeszcze raz!” Teraz tylko czytasz te słowa, a na WOW będziesz mieć okazję dosłownie wstać, podnieść się i przekonać, że dajesz radę… A może to spotkanie zmotywuje Cię, żeby kolejny raz spróbować spełnić swoje marzenie… albo wydarzy się coś zupełnie innego… Przyjedź, sprawdź to, złap tę okazję!

I jest jeszcze szczególny Ktoś, kto sprawi, że do tych wszystkich słów pojawi się muzyczne tło. Gdy gra, gwarantuje głośne WOW! Nasz Gość jest gotowy, żeby podzielić się swoją strunową pasją z każdym, kto zdecyduje się podłączyć ze swoją gitarą. Więc zabierz swoje poczciwe pudło ze sobą, bo po WOW już nic nie będzie takie samo!

 

 

Podziel się!
  • Tweet

Comments are closed.