Freetime

Wakacyjne spotkania młodych to także czas wypoczynku, rozwijania pasji i zdobywania niezapomnianych wrażeń. Szczególnym punktem codziennego programu jest freetime, czyli pakiet warsztatów, aktywności i spotkań, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Dlaczego freetime, a nie „czas wolny”?  Bo gdy dzieją się ciekawe rzeczy, czas płynie szybko!
Podczas WOW czekać będą na Was:

ASERTYWNOŚĆ NA CO DZIEŃ

Konflikty i nieporozumienia tworzą między nami a innymi negatywną przestrzeń, która utrudnia nam życie; dobre, otwarte relacje z innymi potwierdzają nasze poczucie własnej wartości, pozwalając czuć się ze sobą dobrze. Posiadanie grupy przyjaciół, łatwość w nawiązywaniu kontaktów – to ważne aspekty naszego życia. Praca nad budowaniem takich relacji to jednak czasami trud i cierpienie. Na zajęciach uświadomisz sobie, na co inni zwracają uwagę, jakie błędy popełniamy w relacjach z innymi i co w sobie zmienić, by łatwiej było żyć wśród ludzi.

WARSZTATY WOKALNE
Jeśli masz słuch muzyczny, lubisz śpiewać i chcesz się dowiedzieć, jak rozwijać swój talent, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

WARSZTATY GITAROWE
Zapraszamy na lekcję gry na gitarze dla początkujących – ale chcących. Spróbujemy coś zagrać : )

WARSZTATY ARTYSTYCZNE… gwarantujemy, że „wyżyjesz się” artystycznie! 🙂
Twórcze zajęcia – z zastosowaniem metody transferu, decoupage, quiling oraz ręczne plecenie bransoletek techniką makramy z jubilerskiego woskowanego sznurka.

TANIEC
Jeśli kochasz tańczyć, chcesz nauczyć się tańca nowoczesnego lub po prostu spędzić fajnie i aktywnie czas w gronie fajnych ludzi na dobrej zabawie, zaryzykuj i sprawdź te zajęcia!

SPORT
Coś dla miłośników pływania, siatkówki, piłki nożnej, freesbee.

BOULE
Jeśli lubisz gry zręcznościowe, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! „Boule” to tradycyjna francuska gra, polegająca na rzucaniu z wytyczonego okręgu stalowymi kulami („bulami”; franc. „boule” – kula) w kierunku małej drewnianej kulki nazywanej po francusku „cochonet”, co znaczy „prosiaczek” (w Polsce używa się nazwy „świnka”).

KLUB FILMOWY
Dobre kino i dyskusje we wspaniałym towarzystwie.

ROZGRYWKI W PLANSZÓWKI I KARCIANKI
(tu chyba nie da się nic dodać 😛 )

POZIOMKOWE WYPRAWY
Wspólny spacer dla tych, którzy lubią pooddychać świeżym, górskim powietrzem.

WARSZTATY FLAGOWANIA
Nauka formy modlitwy mającej swe korzenie w Biblii. Cechuje ją bogata symbolika i głębokie przesłanie. Jej głównym celem jest wywyższenie Boga.

KLUB BIBLIJNY
Odkrywanie „Instrukcji Obsługi Życia”.

 

Te (i inne atrakcje) czekają także na Ciebie!!!

 

 

Podziel się!
  • Tweet