Tegoroczni Goście

biskup_rysBp Grzegorz Ryś – od 2011 roku biskup pomocniczy krakowski. Przewodniczy Zespołowi ds. Nowej Ewangelizacji oraz Sekretariatowi ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Krakowskiej. Jest kierownikiem Katedry Historii Kościoła w Średniowieczu na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie… Ale nie bójcie się, jego kazania i rekolekcje wcale nie są nudne jak szkolne lekcje historii! 🙂 Biskup Ryś głosi Dobrą Nowinę w realu (np. Szpital Domowy, Ewangelizacja na Barce) i w internecie (stacja7.pl, swiatlopana.com). Napisał też kilkanaście książek, m.in. „Czy wiara ma sens?”; „Wiara z prawej, lewej i Bożej strony”, „Skandal miłosierdzia”. Jego zawołanie biskupie to: Virtus in infirmitate, czyli: Moc w słabości. Biskup Ryś będzie głosił także na tegorocznym WOW!

mphotoo. Adam Szustak – dominikanin, znany rekolekcjonista. Głosi Słowo Boże w różnych miejscach na całym świecie i w internecie. Jego homilie, konferencje czy serie rekolekcji można znaleźć na stronie www.langustanapalmie.pl
O. Adam mieszka w domu zakonnym w Łodzi, ale jego domem jest każde miejsce, w którym można głosić Ewangelię. Nie ma się czemu dziwić, jeśli powołaniem o. Adama jest głoszenie Ewangelii wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Było nieuniknionym, że pewnego dnia przyjedzie więc także i do Stryszawy 🙂 Zaprosiliśmy go jako gościa głównego na WOW 2015!

MirekKirczukMirek Kirczuk i Przyjaciele – raper zespołu Full Power Spirit. Grupa była już z nami w 2010 r. na M.T.V, a Miras także na W.W.W trzy lata później. Ponownie będziemy go gościć na WOW 2015! Więcej o Mirku i FPS przeczytacie w zakładce Nasi goście.

 

nataliaNatalia Sołtysek – wokalistka zespołu nata’LEE. Obdarzona ciekawym i wyjątkowym głosem. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu. W 2010 r. razem z przyjaciółmi nagrała płytę Friends of God „Jego łaska ciągle trwa”. W 2011 roku wzięła udział w talent show TVP2 „Bitwa na głosy” w zespole Braci Golec. W tym samym roku odbyły się pierwsze próby zespołu nata’LEE.  W jego skład, oprócz Natalii, wchodzą: Piotr Hetnał (gitarzysta), Rafał Hilbrycht (basista), Eryk Urbaniec (perkusista) oraz Dorota Zaziąbło (pianistka, aranżerka, kompozytorka i producent muzyczny). Dziś możemy posłuchać dwanaście historii, które składają się na „Historię pewnej miłości”, czyli debiutancką płytę nata’LEE. Krążek promuje piosenka „Dla takich chwil”. Podczas WOW 2015 Natalia Sołtysek poprowadzi warsztaty wokalne.

wojciechzoltyWojciech Żółty – wokalista grupy „Akurat”, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor. Mąż żony Edyty i ojciec Kacpra. Podobno urodzony perfekcjonista, mistrz dobrej rady i wątpliwego dowcipu, poeta i majsterkowicz w jednym… Poznać go osobiście będziecie mieli okazję podczas warsztatów gitarowych, które Yellow poprowadzi podczas obozu.

 

Edyta_Nowak_ZoltyEdyta Nowak-Żółty – absolwentka i doktorantka Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 12 lat wykładowca przedmiotów związanych z rozwojem osobistym i zawodowym m.in. „Sztuka komunikacji” w bielskim Kolegium Nauczycielskim, „Psychologia w Zarządzaniu i Negocjacjach” w Wyższej Szkole Zarządzania w Bielsku-Białej). W pracy nad doktoratem prowadzi badania naukowe dotyczące relacji między nauczycielem, postrzeganym jako Mistrz, i uczniem. Od 3 lat czynny coach. Opracowuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. asertywności, negocjacji, sposobów radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, kreatywności oraz umiejętności wystąpień publicznych. Posiada certyfikat Trenera Zarządzania, jest certyfikowanym Tutorem Akademickim i certyfikowanym E-nauczycielem. Ukończyła Akademię Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podziel się!
  • Tweet